Koncentratory tlenu wypożyczalnia

Koncentrator tlenu to urządzenie do efektywnej tlenoterapii w warunkach domowych. Koncentratory tlenu są łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości. 

Koncentrator tlenu pozyskuje tlen z powietrza, dzięki czemu nie ma potrzeby instalacji przy łóżku chorego butli z tlenem.  Wynajmowane koncentratory tlenu są bezpieczne, bezawaryjne oraz nie zwiększają ilości tlenu w pomieszczeniu, co ogranicza ryzyko wybuchu pożaru.  

Koncentratory tlenu gwarantują choremu optymalny dopływ tlenu i swobodne oddychanie.  Aparaty tlenowe pomagają w prawidłowym natlenieniu narządów pacjenta i poprawiają ogólne samopoczucie chorego. Mogą być stosowane w przypadku osób cierpiących na przewlekłe choroby układu oddechowego, zaburzenia oddychania, a także podczas leczenia COVID-19 i w czasie rehabilitacji po przebytych infekcjach.

Wynajem koncentratorów tlenu dobrej jakości

Wynajmowane przez nasze salony koncentratory tlenu posiadają możliwość regulacji przepływu oraz są wyposażone w zintegrowany uchwyt i kółka umożliwiające łatwiejsze przemieszczanie urządzenia.

Koncentrator tlenu domowy w wypożyczalniach Arkmed

Wynajem koncentratora tlenu do domu pozwala na korzystanie z urządzenia zawsze, gdy jest taka potrzeba. Obsługa koncentratora tlenu nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a wszelkie dodatkowe pytania mogą Państwo kierować do pracowników naszych salonów. 

Wynajem koncentratora tlenowego realizowany jest przez nasze salony medyczne znajdujące się w Bielawie, Świdnicy, Dzierżoniowie, Strzegomiu i Kamiennej Górze.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego koncentratora tlenu?

Koncentratory tlenu – ceny wypożyczenia

Cena za wypożyczenie koncentratora tlenu na miesiąc to 150-250 zł.

Kaucja wynosi 0 zł.

Uwaga!

Ze względów higienicznych nie wypożyczamy nosków, masek i nawilżaczy, które są niezbędne do użytkowania koncentratorów tlenu. Wymienione akcesoria dokupią Państwo w każdym z naszych salonów.

Wynajem koncentratora tlenu krok po kroku

WYBIERZ TERMIN

Skontaktuj się z Salonem Medycznym Arkmed i uzgodnij wygodny termin odbioru sprzętu.

PODPISZ UMOWĘ

Zabierz ze sobą dokument tożsamości i podpisz umowę z możliwością przedłużenia.

DOSTAWA LUB ODBIÓR OSOBISTY

Duży sprzęt dostarczymy pod wskazany adres. Pozostałe odbierzesz w stacjonarnych Salonach Medycznych Arkmed.

Najczęstsze pytania

Czy poradzę sobie z obsługą koncentratora?

Koncentratory wypożyczane przez Salony Medyczne Arkmed są przeznaczone do użytku domowego, a ich obsługa nie jest skomplikowana. Wykwalifikowani fizjoterapeuci poinformują Państwa jak bezpiecznie używać koncentratora oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania. Oferujemy Państwu pomoc techniczną w razie awarii i wsparcie telefoniczne w razie pojawienia się wątpliwości podczas użytkowania sprzętu.

Czy do koncentratora muszę podłączyć butlę z tlenem?

Zdecydowanie nie. Koncentrator jest wygodniejszą, bezpieczniejszą i tańszą alternatywą do butli z tlenem.  Pobiera on powietrze z pomieszczenia w którym się znajduje, a tlen w nim zawarty koncentruje do odpowiedniej dawki. Jedyne o co musimy zadbać to regularne wietrzenie pomieszczeń i czyszczenie filtra koncentratora.

Czy korzystanie z używanego sprzętu jest higieniczne?

Tak. Nasze koncentratory są przed wypożyczeniem każdorazowo dezynfekowane. Akcesoria (noski, maseczki oraz nawilżacze) mające bezpośredni kontakt z osobą korzystającą z koncentratora nie są wypożyczane. Dokupią je Państwo w każdym z naszych sklepów stacjonarnych.

Działamy w obszarze:

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego koncentratora tlenu?