Szyna CPM wypożyczalnia – dla pacjentów w każdym wieku

Uszkodzenia stawów powinny być leczone przy zastosowaniu terapii ruchowej, co pozwala na szybszy powrót pacjenta do zdrowia. Szyny CPM, które można wynająć w naszych Salonach Medycznych Arkmed służą do rehabilitacji osób, które przebyły zabiegi operacyjne w obrębie stawów kolanowych i biodrowych. Efekty stosowania szyn CPM, działających na zasadzie ciągłego ruchu biernego, można zaobserwować w stosunkowo krótkim czasie po pierwszym użyciu. 

Do korzyści wynikających z zastosowania szyny CPM zaliczamy:

  • zapobieganie usztywnieniu uszkodzonego stawu
  • niwelowanie zwyrodnień powierzchni stawowych
  • szybsze przywrócenie utraconej motoryki
  • redukcja dolegliwości bólowych i obrzęków
  • skrócenie czasu hospitalizacji i przyspieszenie procesu rehabilitacji
  • przyspieszenie regeneracji organizmu pacjenta, zwłaszcza chrząstek, ścięgien, więzadeł i tkanek miękkich
  • zmniejszenie ryzyka zakrzepicy i zatorowości

Szyna rehabilitacyjna wypożyczenie z Salonów Medycznych Arkmed

Prowadzona przez nas wypożyczalnia urządzeń medycznych umożliwia korzystanie z atestowanego, certyfikowanego i nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego przeznaczonego dla pacjentów po zabiegach ortopedycznych. 

Szyny CPM na wynajem, które zamówisz za pośrednictwem naszych Salonów Medycznych Arkmed, pozwalają na dobór indywidualnego tempa rehabilitacji, dostosowanego do wieku, kondycji fizycznej i aktualnego stanu zdrowia.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej szyny CPM?

Wynajem szyn CPM do użytku domowego

Szyny CPM na wynajem są dostępne w Salonach Medycznych Arkmed na korzystnych warunkach. 

Cena wynajmu jest uzależniona od długości trwania umowy. Im dłuższy termin wypożyczenia, tym korzystniejsze proponowane warunki cenowe.

Wypożyczenie szyny CPM ceny:

  • 1 dzień – 30 zł
  • 7 dni – 180 zł
  • miesiąc – 600 zł

Nie pobieramy kaucji za wynajmowany sprzęt.

Szyny do rehabilitacji są zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc w prawidłowej rekonwalescencji zarówno osób dorosłych, jak i dzieci.

Możliwość wypożyczenia pozwala Państwu na korzystanie z profesjonalnego sprzętu w warunkach domowych. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego proponuje nowoczesne szyny CPM, które można wykorzystywać w codziennych zabiegach rehabilitacyjnych w domu.

Szyna CPM jest łatwa w obsłudze. Jej używanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Nasi pracownicy poinformują Państwa jak bezpiecznie i prawidłowo korzystać z wypożyczonego sprzętu.

Wynajem szyny CPM krok po kroku

WYBIERZ TERMIN

Uzgodnij dogodny termin odbioru sprzętu z jednego z naszych salonów stacjonarnych.

PODPISZ UMOWĘ

Zabierz ze sobą dowód osobisty i podpisz umowę na dowolnie wybrany okres z możliwością przedłużenia.

DOSTAWA LUB ODBIÓR OSOBISTY

Szyny CPM dostępne są od ręki w naszych salonach stacjonarnych.

Najczęstsze pytania

Jak prawidłowo ustawić parametry?

Parametry takie jak: kąt zgięcia, kąt wyprostu, czas i tempo ćwiczeń dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb i stanu pacjenta. Nasi fizjoterapeuci przekażą Państwu niezbędne informacje dotyczące obsługi szyny CPM oraz poinformują jak bezpiecznie korzystać ze sprzętu podczas ćwiczeń.

Kto może korzystać z szyny CPM?

Stosowanie szyny CPM jest najczęściej zalecane osobom po zabiegach operacyjnych stawów kolanowych lub biodrowych, które używając szyny w warunkach domowych mogą ułatwić i przyspieszyć proces rehabilitacji. 

Czy mogę uzyskać rabat wypożyczając na dłuższy okres?

Tak. Przewidzieliśmy korzystniejszą cenę wynajmu dla osób wypożyczających szynę CPM na dłużej. Każdy pojedynczy dzień wypożyczenia to cena 30 zł. Tydzień opłacony z góry to koszt 180 zł, a cena miesięcznego wypożyczenia będzie wynosiła 600 zł.

Działamy w obszarze:

Szyna do rehabilitacji wypożyczalnia – sprawdź w salonach Arkmed

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na szybkim rozpoczęciu procesu rehabilitacji, bez konieczności zakupu urządzeń medycznych na własność.