Wypożyczalnia wózków inwalidzkich

Salony Medyczne Arkmed, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, oferują wypożyczenie składanych wózków inwalidzkich. Propozycja jest kierowana zarówno do osób u których dysfunkcja chodu jest trwała, jak i do tych, którzy wózka inwalidzkiego potrzebują jedynie tymczasowo. 

Proponujemy Państwu wypożyczenie wózków znanych producentów, które są zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych i osobach z ograniczeniami mobilności. W naszej wypożyczalni wózków inwalidzkich możesz liczyć na fachowe doradztwo fizjoterapeutów. Wynajem wózka rehabilitacyjnego jest tanią i wygodną alternatywą, dzięki której mogą Państwo korzystać ze specjalistycznego sprzętu bez konieczności zakupu.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wózka inwalidzkiego?

Wózki inwalidzkie – ceny wypożyczenia

Cena wypożyczenia wózka inwalidzkiego – 70 zł miesięcznie

Kaucja wynosi 0 zł.

Każdy model wózka inwalidzkiego, przed ponownym wypożyczeniem, jest przez nas starannie dezynfekowany.

Funkcje wózków inwalidzkich

Wózki inwalidzkie są dostępne od ręki, a ich dodatkowe funkcje takie jak demontowane podnóżki, uchylne podłokietniki czy możliwość szybkiego złożenia zapewniają komfort chorego oraz opiekuna.

Wózki dla niepełnosprawnych posiadają hamulce zapewniające bezpieczeństwo oraz możliwość regulacji długości podnóżków.

Wynajem wózka inwalidzkiego krok po kroku

WYBIERZ TERMIN

Zapytaj o dostępność i ustal dogodny termin wypożyczenia.

PODPISZ UMOWĘ

Zabierz ze sobą dowód osobisty i podpisz umowę z możliwością przedłużenia.

ODBIÓR OSOBISTY

Wózki inwalidzkie są dostępne do odbioru w naszych salonach stacjonarnych.

Najczęstsze pytania

Czy wózek zmieści się do samochodu osobowego?

Wszystkie wózki dostępne na wypożyczenie są składane i mają możliwość ściągnięcia podnóżków. Bez problemu zmieszczą się do samochodu osobowego.

Czy mogę wypożyczyć wózek elektryczny?

Aktualnie nie posiadamy na wypożyczenie wózków z napędem elektrycznym, ale z przyjemnością poinformujemy Państwa jak uzyskać refundację i korzystne dofinansowanie do zakupu wózka inwalidzkiego.

Wynajem czy zakup?

Oferujemy Państwu zarówno wynajem, jak i sprzedaż wózków inwalidzkich. Pomagamy indywidualnie zadecydować jaka forma będzie w Państwa przypadku najlepsza. Wynajem często sprawdzi się w sytuacjach nagłych lub jeśli wózek jest potrzebny jedynie na czas rekonwalescencji. W innych przypadkach pomożemy uzyskać refundację i dofinansowanie na zakup nowego sprzętu.

Działamy w obszarze:

Gdzie wypożyczyć wózek inwalidzki?

Wynajem wózków inwalidzkich w Salonach Medycznych Arkmed to usługa realizowana przez nasze Salony Medyczne znajdujące się w Bielawie, Świdnicy, Dzierżoniowie, Strzegomiu i Kamiennej Górze. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa dodatkowe pytania oraz poinformują jak prawidłowo i bezpiecznie korzystać z wypożyczonego sprzętu.