Zachęcamy do zapoznania się z nowościami oferowanymi przez naszą firmę. W ostatnim czasie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy możliwość wypożyczenia szyn CPM. Przejrzyste warunki współpracy oraz korzystne dla pacjenta ceny, przemawiają za oferowanym przez nas rozwiązaniem.

Szyny CPM już dostępne w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego

Tego typu sprzęt wykorzystywany jest do biernych ćwiczeń kończyn górnych oraz dolnych. Posiadane przez nas szyny CPM stosowane są w rehabilitacji w domu pacjenta. Pozwalają one szybciej odzyskać utraconą sprawność kończyn, zarówno po zabiegach operacyjnych, jak i artroskopowych.  

Dobrej jakości szyny CPM oferowane przez naszą firmę służą do ciągłego ruchu biernego, który dokonuje stymulacji naturalnego ruchu kończyn. Dzięki temu, przywrócone zostają utracone funkcje ruchowe w kończynach górnych oraz dolnych u pacjentów w każdym wieku. 

Wynajem szyn CPM za pośrednictwem Salonów medycznych Arkmed jest dedykowany wszystkim osobom, które przeszły zabiegi operacyjne w obrębie stawów biodrowych i kolanowych. 

Zdecyduj się na wynajem szyn CPM z naszej wypożyczalni

Zaletami stosowania szyn CPM jest przywrócenie utraconej motoryki w obrębie stawów, również niwelowanie zwyrodnień powierzchni stawowej, a także zapobieganie usztywnieniom stawu. 

Profesjonalne szyny CPM zmniejszają dolegliwości bólowe i obrzęki, a także skracają proces rehabilitacji pacjenta. 

Teraz możesz wynająć szyny CPM na okres 7 dni, a zatem bez konieczności zawierania długotrwałej umowy. Każdy klient/pacjent decydujący się na wynajem szyn CPM, otrzymuje transparentną umowę wynajmu, w której przedstawiamy warunki, jak również prawa i obowiązki obu jej stron. 

Wynajem szyn CPM w Salonach medycznych Arkmed jest opłacalny, kwota obejmująca okres 7 dni wynosi zaledwie 200 zł. Co ważne, klient/pacjent z tytułu umowy wynajmu sprzętu medycznego, nie ponosi żadnych dodatkowych, ani ukrytych opłat. Zapraszamy do współpracy.