Obuwie zdrowotne

(DOSTĘPNY TYLKO W DZIERŻONIOWIE, ŚWIDNICY I STRZEGOMIU)

Salony medyczne Arkmed zlokalizowane w Dzierżoniowie i Świdnicy oferują doskonałej jakości obuwie zdrowotne. Proponujemy produkty w pełni atestowane i certyfikowane; wszystkie zostały dopuszczone do sprzedaży i posiadają kwalifikacje akcesoriów medycznych.

Obuwie medyczne znajdujące się w naszej ofercie handlowej zadowoli gusta każdego odbiorcy. Od 2014 roku staramy się nieustannie poszerzać gamę produktów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Obuwie zdrowotne znajdujące się w naszych Salonach medycznych Arkmed w Dzierżoniowie i Świdnicy spełni oczekiwania każdego, kto potrzebuje wysokiej jakości butów, dostosowanych do prowadzonego trybu życia, jak również problemów zdrowotnych.

Obuwie medyczne renomowanych marek

Pełna gama naszych produktów została rozszerzona o wysokiej jakości obuwie dziecięce firmy Aurelka. Buty te są nie tylko estetycznie wykonane i efektownie wyglądające, ale również zapewniają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Stabilne rzepy oraz zabezpieczenie kostki gwarantuje brak wykrzywiania stopy w trakcie nauki prawidłowego chodzenia. To atrakcyjne buty, które są przeznaczone nie tylko dla chłopców, ale i dziewczynek. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dobór obuwia do preferencji rodzica czy dziecka.

Osobom dorosłym nasze salony medyczne proponują doskonałe obuwie renomowanych marek, Berkemann i Scholl. To buty wykonane z wysokiej jakości skóry, które są nie tylko eleganckie, ale zapewniają również przewiewność i regulację temperatury, nawet po wielu godzinach użytkowania. Buty te to zdrowotne produkty, łatwe do zakładania i zdejmowania. To, co wyróżnia oferowane przez nas obuwie zdrowotne, to przede wszystkim ich wygoda i trwałość . Pomagają one odciążyć stopę, a odpowiednio wyprofilowana podeszwa, wraz z bardzo miękką skórą, gwarantują niesamowity komfort chodzenia.

Obuwie zdrowotne Berkemann
Berkemann obuwie zdrowotne
Buty zdrowotne Berkemann
Zdrowotne obuwie Berkemann
Obuwie Berkemann zdrowotne
Berkemann buty zdrowotne

Buty zdrowotne, które posiadamy w naszych salonach medycznych, spełniają potrzeby osób często i długo poruszających się w pracy, zmuszonych wykonywać prace stojące,  jak również wszystkich tych, którzy cierpią na obolałe, opuchnięte i przeciążone stopy.

Nasze obuwie zdrowotne jest alternatywą dla młodych osób, które z racji noszenia nieodpowiedniego obuwia, posiadają liczne deformacje śródstopia i przodostopia. Przeznaczone jest ono także dla osób, które  borykają się z początkami haluksów, czy też dolegliwościami bólowymi, związanymi z długotrwałym poruszaniem się w słabej jakości obuwiu, szczególnie tym, pozbawionym amortyzacji i odpowiedniego zapiętka czy wyprofilowanej podeszwy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji