Wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne, które oferujemy w naszych salonach medycznych to doskonała propozycja dla każdej osoby, która potrzebuje dobrze dobranych akcesoriów, mogących odciążyć właściwe miejsca, a przy tym zniwelować ból i skorygować stopę. Ludzka stopa i staw skokowy posiadają niezwykle silną i złożoną konstrukcję mięśni, ścięgien i więzadeł, jak również kości i stawów, wymagających odpowiedniego zabezpieczenia i amortyzacji. W naszej szerokiej gamie ofertowej znajdziesz wiele produktów w postaci wkładek ortopedycznych, a także osłon żelowych i silikonowych; wszystkie w atrakcyjnych cenach. To akcesoria przeznaczone dla wymagających klientów.

Wkładki do butów renomowanych producentów

Posiadamy wkładki ortopedyczne niemieckiego producenta Berkemann, a także firmy Mazbit i Corbby. Jednym z flagowych produktów naszej firmy są rewolucyjne wkładki IGLI, stworzone przez niemiecki koncern Medi GmbH; należą do nich opatentowane wkładki z włókna węglowego, które łączą w sobie sensomotoryczne i zachowawcze mechanizmy działania. Można je wykorzystać, jako elastyczny środek pomocniczy i dynamiczną wkładkę do obuwia. Gwarantują one pobudzenie receptorów znajdujących się na stopie, jak i optymalne ułożenie stopy oraz całego ciała. Dzięki temu przyczyniają się one do wywołania pożądanych bodźców sensomotorycznych na obszarze całej stopy.

Ortopedyczne wkładki
Wkładki ortopedyczne

Dodatkową zaletą wkładek do butów znajdujących się w naszej ofercie handlowej, jest ich usztywnienie wykonane z włókna węglowego. Lekki, bardzo cienki usztywniacz pozwala na wykonywanie wszelkich ruchów biomechanicznych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej stabilności kształtu. Specjalne wcięcia umożliwiają poruszanie się bez obniżenia komfortu chodzenia. Punkty stymulujące znajdujące się we wkładkach firmy IGLI, są przymocowane za pomocą specjalnego połączenia rzepowego do usztywniacza z włókna węglowego; pozwala to na umieszczenie ich w dowolnie wybranym miejscu.

Wiele rozmiarów wkładek do butów zapewnia zmianę ich podstawowego zakresu działania w trakcie procesu leczenia wad stopy i korekty postawy. Wkładki do butów marki IGLI można dostosowywać, przez specjalnie wykwalifikowanego technika, do indywidualnych potrzeb każdego klienta poszukującego tego typu produktów i akcesoriów medycznych.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji