Odzież medyczna

(DOSTĘPNY TYLKO W DZIERŻONIOWIE I ŚWIDNICY)

Odzież medyczna dostępna jest w naszych Salonach medycznych Arkmed w Dzierżoniowie i Świdnicy. Jest to oferta dedykowana wszystkim osobom zatrudnionym w sektorach medycznych. Odzież medyczna posiada wszelkie atesty i certyfikaty jakości,  jak również zapewnia swobodne oddychanie skóry i brak pocenia się naskórka, nawet przez wiele godzin noszenia. Rekomendowana przez nas odzież medyczna jest wygodna i nie krępuje ruchów.

Zestawy odzieży medycznej obejmują fartuchy, jak również komplety dwuczęściowe. Odpowiednio wyprofilowane rękawy, a także delikatne wcięcie w talii powoduje, iż odzież medyczna,  która znajduje się w naszej ofercie handlowej w Dzierżoniowie i Świdnicy, jest dopasowana do sylwetki i wymiarów ciała każdej osoby. Jest to wygodna i przystosowana do wymogów placówek medycznych odzież,  która gwarantuje ochronę ciała oraz umożliwia swobodne poruszanie się i wykonywanie wielu czynności medycznych. Odpowiedni materiał jest łatwy do utrzymania w czystości, jak również może być dezynfekowany przy pomocy różnego rodzaju środków chemicznych oraz preparatów likwidujących bakterie, wirusy, drobnoustroje i roztocza.

Odzież medyczna, która znajduje się w naszych Salonach medycznych Arkmed w Dzierżoniowie i Świdnicy polecana jest także dla osób wykonujących na co dzień zabiegi w gabinetach kosmetologicznych oraz trychologicznych. Wyprodukowana z trwałych i estetycznych materiałów, zapewnia nie tylko doskonały wygląd wizualny odzieży, ale również gwarantuje jej trwałość i odporność na rozciąganie, deformacje, blaknięcie i szarzenie kolorów. Odzież medyczna dostępna w naszych dwóch salonach medycznych polecana jest zarówno osobom młodym, jak i starszym. Spełnia ona wszelkie certyfikaty ISO, jak również odpowiada wymogom i dyrektywom Unii Europejskiej  pod względem przyjętych standardów w produkowaniu odzieży medycznej.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji