Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Łóżko rehabilitacyjneAtestowane i certyfikowane łóżka rehabilitacyjne, dostępne w Salonach Medycznych, są niezbędne w opiece nad osobami starszymi oraz w przebiegu procesu leczenia po urazach i operacjach.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych dysponuje produktami łatwymi w obsłudze. Nasz personel udzieli informacji o tym, jak prawidłowo i bezpiecznie korzystać z wypożyczonego sprzętu. Łóżka do rehabilitacji przed każdym kolejnym wypożyczeniem są starannie dezynfekowane, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego posiada korzystną ofertę wynajmu łóżek medycznych zarówno krótko-, jak i długoterminowego.

Łóżko rehabilitacyjne wynajem dostosowany do potrzeb pacjentów

Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalniaTransparentne i elastyczne zasady współpracy z Salonami Medycznymi Arkmed umożliwiają wynajem łóżek rehabilitacyjnych wraz z dodatkowymi akcesoriami. Każde łóżko do rehabilitacji posiada kółka jezdne z hamulcami oraz składane barierki zabezpieczające pacjenta przed upadkiem.

Wynajmowane łóżka rehabilitacyjne są również wyposażone w stabilny i wytrzymały wysięgnik z trójkątem, pozwalający na wygodne usadowienie chorego czy jego samodzielne wstawanie.

Każde dostępne w naszej firmie łóżko medyczne ma szerokie spektrum funkcjonalności, dzięki czemu pozwala na komfortową opiekę, a także wykonywanie wszelkiego typu zabiegów pielęgnacyjnych. Elektryczne łóżka rehabilitacyjne dla seniorów umożliwiają optymalne ułożenie ciała oraz łatwą obsługę za pomocą pilota. Oprócz unoszenia części pleców i nóg, możliwa jest również regulacja wysokości leża pomiędzy 40 a 80 cm.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego?

Łóżka rehabilitacyjne – ceny wypożyczenia

Cena wynajmu łóżka rehabilitacyjnego wynosi 140 zł miesięcznie. 

Dowóz wraz z montażem na terenie Dzierżoniowa, Bielawy i Pieszyc 50zł. 

Nie pobieramy kaucji od osób wynajmujących.

Czas wynajmu łóżka ortopedycznego może być dowolnie przedłużany.

Uwaga!

Salony Medyczne Arkmed ze względów higienicznych nie prowadzą wypożyczalni materacy piankowych ani przeciwodleżynowych. 

Dla osób wynajmujących łóżka rehabilitacyjne proponujemy zakup nowego materaca piankowego, dostosowanego do łóżka, w cenie 320 zł. 

Zamówione produkty dostarczymy do Państwa razem z wynajętym łóżkiem ortopedycznym.

Wynajem łóżka rehabilitacyjnego krok po kroku

WYBIERZ TERMIN

Telefonicznie uzgodnimy dogodny dla Państwa termin wykonania montażu.

PODPISZ UMOWĘ

Umowę podpiszą Państwo w dniu montażu. Wynajem można dowolnie przedłużać o kolejne miesiące. 

DOSTAWA LUB ODBIÓR OSOBISTY

Łóżka są dowożone i montowane przez wykwalifikowany personel.

Najczęstsze pytania

Ile miejsca zajmuje łóżko?

Aby bez przeszkód złożyć łóżko należy przygotować miejsce o wymiarach minimum 110cmx220cm.

Czy mogę zamówić montaż łóżka na terenie całej Polski?

Aktualnie działamy tylko na terenie województwa dolnośląskiego.

Jak długo muszę czekać na montaż łóżka?

Termin montażu zawsze ustalamy indywidualnie. Staramy się aby wszystkie montaże były wykonywane na bieżąco, aczkolwiek bywają okresy wzmożonego zainteresowania usługą i okres oczekiwania może się wydłużyć do kilku dni.

Działamy w obszarze:

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielą Państwu nasi pracownicy telefonicznie lub osobiście w Salonach Medycznych Arkmed w Dzierżoniowie, Świdnicy, Bielawie, Strzegomiu i Kamiennej Górze. Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego możesz również zgłosić telefonicznie, bez konieczności wychodzenia z domu.