Salon medyczny Arkmed w Strzegomiu

Arkmed Strzegom to rekomendowany klientom z województwa dolnośląskiego, dobrze zaopatrzony i sprawnie funkcjonujący, nowoczesny salon medyczny. To doskonała placówka, która zajmuje się dystrybucją i wypożyczaniem najlepszej jakości sprzętu medycznego.

Salon medyczny Arkmed w Strzegomiu oferuje szeroki wybór sprzętu medycznego, w tym produkty zdrowotne codziennego użytku, przeznaczone dla amazonek czy seniorów. Polecany i dystrybuowany przez nas sprzęt medyczny jest w pełni certyfikowany, posiada wymagane atesty oraz odpowiada indywidualnym potrzebom pacjenta. Posiadamy również szeroki wybór specjalistycznych wkładek do obuwia, które są dobierane w naszym salonie według potrzeb pacjentów

Salon medyczny Arkmed w Strzegomiu posiada także zróżnicowaną gamę produktów, do których zaliczają się buty medyczne, które spełniają potrzeby osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia ortopedyczne. Oferowane przez nas obuwie medyczne zapewnia maksymalny komfort poruszania się na każdej powierzchni, jak również wygodę chodzenia oraz odpowiednią stabilność dla stawu skokowego, podeszwy, ścięgna Achillesa czy kości palców i śródstopia. 

Salon medyczny Arkmed zapewnia także możliwość wypożyczenia sprzętu medycznego oferujemy zarówno wypożyczenie długoterminowe, jak i na krótki czas

W naszym salonie medycznym w Strzegomiu zatrudniamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy służą radą i pomocą na każdym etapie podejmowania decyzji zakupowych. Dzięki indywidualnemu i rzetelnemu podejściu do problemów i spraw naszych pacjentów, otrzymasz wyczerpujące informacje na temat możliwości wypożyczenia, dofinansowania, refundacji czy zakupu wyrobów medycznych.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji