Sprzęt rehabilitacyjny

W salonach medycznych Arkmed znajdziesz doskonałej jakości sprzęt rehabilitacyjny dla osób, które poszukują najwyższej jakości akcesoriów medycznych, potrzebnych im do zabiegów rehabilitacji i fizykoterapii. Bogata gama wyrobów powstała w ścisłej współpracy z wybitnymi lekarzami i fizjoterapeutami, pracującymi na co dzień na oddziałach reumatologii, neurologii, ortopedii i rehabilitacji Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji.

Jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt rehabilitacyjny do wybranego oddziału szpitala, a także bezpośrednio do domów klientów indywidualnych. Ponadto, nasze usługi obejmują kompleksowe zaopatrywanie gabinetów fizjoterapeutycznych oraz klubów sportowych. W salonach medycznych Arkmed znajdziesz doskonałej jakości sprzęt rehabilitacyjny, który gwarantuje szybki powrót do dawnej kondycji oraz możliwość osiągnięcia pełnego sukcesu w procesie rehabilitacji i fizykoterapii.

Posiadamy klatki ugul wraz z wyposażeniem, jak również atestowany sprzęt fitness, który może być wykorzystywany w procesie rekonwalescencji. Należą do niego:

  • bieżnie,
  • orbitreki,
  • rowery stacjonarne czy trenażery.

Jesteśmy także oficjalnym dystrybutorem atestowanych taśm do ćwiczeń marki Thera-Band oraz taśm do kinesiotapingu.

Sprzęt rehabilitacyjny ARKMED
Hurtownia medyczna ARKMED

Drobny sprzęt rehabilitacyjny

Naszą zróżnicowaną ofertę produktową uzupełnia drobny sprzęt rehabilitacyjny, do którego należą:

  • piłeczki z kolcami do wykonywania ćwiczeń dłoni,
  • wałki i półwałki rehabilitacyjne,
  • maty jeżykowe,
  • deski do balansowania,
  • piłki oraz linki do ćwiczeń.

Jest to sprzęt, który może u nas nabyć także klient indywidualny, który wykonuje ćwiczenia rehabilitacyjne w zaciszu swojego domu.

Atrakcyjne ceny i szeroki wybór produktów pochodzących od znanych i renomowanych koncernów – dzięki najwyższej jakości użytych materiałów – gwarantuje pełne zadowolenie z decyzji zakupowych oraz możliwość użytkowania polecanych przez nas akcesoriów medycznych przez długi czas.

Sprzęt rehabilitacyjny, który znajduje się w naszej ofercie odznacza się wyjątkową trwałością, niezależnie od intensywności jego eksploatowania czy użytkowania przez klientów indywidualnych, kluby sportowe, czy też oddziały szpitalne.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji