Arkmed Bielawa

Arkmed Bielawa to wyjątkowy salon medyczny, w którym otrzymasz fachową pomoc w zakresie zakupu wysokiej jakości sprzętu medycznego. Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją akcesoriów i sprzętu ortopedycznego, który dedykowany jest szerokiej grupie odbiorców. Naszymi klientami są zarówno sportowcy, jak również osoby starsze oraz pacjenci posiadający liczne i przewlekłe schorzenia. Działania naszej firmy polegają na dostarczaniu klientom najlepszej jakości towarów oraz usług. 

Wiąże się to z satysfakcją każdego odbiorcy, który nawiązuje z nami współpracę i korzysta z naszej zróżnicowanej gamy produktowej. Dzięki temu Arkmed Bielawa cieszy się szczerą rekomendacją wśród wielu polskich klientów zadowolonych z naszych usług oraz jakości sprzętu medycznego. W naszym salonie medycznym masz szansę nawiązać kontakt z wykwalifikowanym zespołem pracowników składającym się z fizjoterapeutów mających ogromne doświadczenie w branży medycznej oraz posiadających wieloletnią praktykę. Dzięki temu są oni w stanie fachowo doradzić w wyborze odpowiedniego sprzętu, a także udzielić szczegółowych informacji na temat możliwości otrzymania dofinansowania do jego zakupu bądź też refundacji. 

Wiedza ta z pewnością przyda się wielu pacjentom, którzy potrzebują tego typu usług, a nie potrafią dotrzeć do osób mogących udzielić im fachowej porady na ten temat. Informacje, które przekazujemy naszym klientom, pochodzą ze sprawdzonych źródeł, co daje 100% gwarancji, że są one aktualne i adekwatne do konkretnego rodzaju sprzętu medycznego. 

W szerokiej gamie produktów, jaka znajduje się w Arkmed Bielawa, znajdziesz między innymi:

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu medycznego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji