Najczęstsze pytania i odpowiedzi

CZY MOGĘ UZYSKAĆ REFUNDACJĘ/DOFINANSOWANIE SPRZĘTU?

Tak, jest to możliwe. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób uruchomić taką procedurę, warto zgłosić się do jednego z naszych salonów medycznych Arkmed. Nasz personel służy pomocą w wypełnianiu wniosków i kompletowaniu dokumentów. Ponadto, na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie przydatne informacje na temat tego, z jakich instytucji i na jaki konkretnie sprzęt, możesz uzyskać dofinansowanie.

CZY MOŻLIWY JEST DOWÓZ I DOBÓR SPRZĘTU U PACJENTA W DOMU?

Tak. Na terenie Bielawy, Dzierżoniowa i Pieszyc dowozimy sprzęt bezpłatnie. Jeśli jesteś zainteresowany dowozem do innej miejscowości zadzwoń do jednego z naszych salonów i spytaj o koszty.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ SPRZĘT, KTÓREGO NIE ZNALAZŁEM W SALONIE?

Tak. Nasze salony mają bardzo bogatą ofertę sprzętu dostępnego “od ręki”, jednakże zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Jeśli potrzebujesz sprzętu, którego nie znalazłeś w naszym salonie to koniecznie powiedz o tym jednemu z naszych fizjoterapeutów. Współpracujemy z większością renomowanych producentów, dlatego bez trudu ściągniemy sprzęt specjalnie dla Ciebie!

CZY MOGĘ U PAŃSTWA WYKONAĆ PROTEZĘ KOŃCZYNY?

Aktualnie sami nie wykonujemy protez kończyn, ale współpracujemy z firmami o wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie. Jeśli masz zlecenie na wykonanie protezy, zgłoś się do jednego z naszych salonów, a nasz personel udzieli Ci wszelkich informacji i pomoże umówić wizytę u specjalisty.