Sprzęt dla przewlekle chorych

Osobom przewlekle chorym należy się stała opieka i pomoc. Ciężka choroba to trudna sytuacja życiowa, która wymaga, aby leżący pacjent posiadał wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęt medyczny, jakie są potrzebne do jego egzystencji. W Salonach medycznych Arkmed doradzimy wybór i zakup najlepszej jakości sprzętu, a także pomożemy w rozwiązaniu typowych problemów z jego nabyciem; wesprzemy w uzyskaniu należnego dofinansowania.

Oferujemy wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne, sterowane elektronicznie przy pomocy odpowiedniego pilota. Jest to sprzęt, który można dowolnie regulować, w zależności od potrzeby pacjenta. Posiada sterowane oparcie pleców i nóg, a także możliwość dopasowania wysokości samego leża. Wysokość podnoszenia łóżka rehabilitacyjnego i jego elementów oscyluje pomiędzy wartością 40 a 80 cm.

Łóżka rehabilitacyjne posiadają kółka z hamulcami, barierki zabezpieczające przed wypadnięciem oraz wysięgnik z trójkątem, który ułatwia choremu siadanie czy wstawanie.

Łóżka rehabilitacyjne, podkłady i prześcieradła

Łóżko rehabilitacyjne, które nabędziesz za pośrednictwem naszych Salonów medycznych Arkmed, dają ogromne wsparcie przy opiece i pielęgnacji nad osobami obłożnie chorymi. Wspierają nie tylko pacjentów, ale są pomocne dla opiekunów. Oprócz tego, w naszej ofercie handlowej, znajdziesz rewelacyjne materace przeciwodleżynowe, które są skonstruowane na zasadzie zmiennego ciśnienia.

Ponadto w szerokiej gamie naszych produktów znajdują się także kosmetyki i środki medyczne służące do pielęgnacji ciała i włosów osób obłożnie chorych, jak również plastry do szybkiego leczenia odleżyn, w każdym stopniu ich zaawansowania. Pacjentom obłożnie chorym oferujemy również baseny i kaczki, jak również mobilne krzesła toaletowe.

Dla wygody pacjentów wprowadziliśmy podkłady i prześcieradła nieprzemakalne oraz podnośniki i transportery osobowe, które pozwalają podnieść i przewieźć pacjenta do pokoju kąpielowego czy toalety. Szeroka gama środków myjąco-pielęgnujących zapewnia nawilżenie naskórka oraz utrzymuje go w dobrej kondycji. Znajdziesz u nas:

  • oliwki,
  • maści,
  • krople,
  • spraye oraz kremy niwelujące brzydki zapach, jak również natłuszczające naskórek.

Nawilżające chusteczki do mycia, jak również inne akcesoria kosmetyczne ułatwiają codzienne dbanie o higienę, szczególnie twarzy i okolic intymnych.

Pieluchomajtki, sprzęt stomijny

Pacjentom mającym utrudnione odkrztuszanie flegmy poleca się zakup ssaka medycznego. Ponadto oferujemy również koncentrator tlenu. Dla pacjentów obłożnie chorych posiadamy szeroką ofertę pieluchomajtek w różnych rozmiarach, dopasowanych do wagi i wymiarów ciała pacjenta, jak również sprzęt stomijny, który ułatwia odprowadzanie moczu z pęcherza.

To produkty atestowane i certyfikowane, posiadające najwyższą klasę bezpieczeństwa. Przeszły one wszelkie testy laboratoryjne oraz zostały poddane niezależnym badaniom konsumenckim przez grono wybitnych specjalistów zajmujących się produkcją tego typu wyrobów medycznych.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji