Wynajem urządzenia Exogen (Ultrasound Bone Healing System)

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Arkmed umożliwia wynajem urządzenia Exogen (Ultrasound Bone Healing System) do użytku domowego.

Jest to rewolucyjne urządzenie, które emituje dźwięki o niskiej częstotliwości i wspomaga leczenie kości oraz przyspiesza ich zrost. Zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia Exogen jest bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny.

Samo urządzenie jest łatwe w obsłudze. Seans terapeutyczny zajmuje 20 minut dziennie, a korzyści jakie za sobą niesie są nieocenione. Czas terapii przy użyciu urządzenia Exogen Ultrasound Bone Healing System trwa od około dwóch tygodni do jednego miesiąca.

Exogen jest zalecany szczególnie w skomplikowanych i trudnogojących się złamaniach kończyn dolnych i górnych. Terapię stosuje się także u pacjentów obciążonych nieprawidłowym zrostem kości ze względu na choroby metaboliczne, cukrzycę czy podeszły wiek.

Potrzebujesz pomocy w zakresie urządzeń Exogen?

Urządzenie Exogen – ceny wypożyczenia

Cena wynajmu urządzenia Exogen wynosi 30 zł za zabieg. 

Brak opłaty związanej z kaucją na czas wypożyczenia.

Wynajem urządzeń Exogen krok po kroku

WYBIERZ TERMIN

Ustal dogodny termin odbioru sprzętu z jednego z naszych salonów stacjonarnych. 

PODPISZ UMOWĘ

Zabierz ze sobą dowód osobisty i podpisz umowę na dowolną ilość zabiegów.

DOSTAWA LUB ODBIÓR OSOBISTY

Urządzenia Exogen są dostępne do odbioru w naszych salonach stacjonarnych.

Najczęstsze pytania

Czy poradzę sobie z obsługą urządzenia?

Korzystanie z urządzenia Exogen nie wymaga specjalistycznego przeszkolenia, a sam zabieg jest bezpieczny dla pacjenta. Nasz wykwalifikowany personel udzieli Państwu wszelkich informacji potrzebnych do tego, aby bezpiecznie i efektywnie korzystać z urządzenia Exogen w warunkach domowych.

ile zabiegów muszę wykupić?

Mogą Państwo wykupić dowolną ilość zabiegów. Na ogół zaleca się wykonywanie jednego zabiegu dziennie, a terapia wspomagająca zrost trwa zazwyczaj od dwóch tygodni do miesiąca.

Czy urządzenie Exogen jest dla mnie?

Tak, jeżeli doszło do złamania kości i wskazany jest jak najszybszy prawidłowy zrost. Exogen jest również dla Ciebie jeśli złamanie nie wykazuje oznak gojenia lub zdiagnozowano brak lub opóźniony zrost po złamaniu. Istnieje wiele czynników opóźniających prawidłowy zrost kości. Są to między innymi: otyłość, palenie papierosów, przyjmowanie niesterydowych leków przeciwzapalnych (NLPZ),  zakażenia, cukrzyca.

Działamy w obszarze:

Na każde dodatkowe pytania odpowiedzi udzielają pracownicy naszych Salonów Medycznych Arkmed z siedzibą w Dzierżoniowie, Bielawie, Świdnicy, Strzegomiu i Kamiennej Górze.