Arkmed Świdnica

Arkmed Świdnica stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy poszukują nowoczesnego salonu medycznego zajmującego się dystrybucją profesjonalnego i atestowanego sprzętu medycznego. Oferujemy wiele akcesoriów medycznych, które sprawdzą się u każdego odbiorcy. Ponadto w Świdnicy prowadzimy wypożyczalnię sprzętu medycznego.

Nasza firma oferuje możliwość zakupu doskonałej jakości sprzętu ortopedycznego, który spełni oczekiwania seniorów, osób uprawiających sport, a także pacjentów borykających się z różnego rodzaju dolegliwościami – związanymi nie tylko ze schorzeniami układu ruchu, ale również z chorobami dotyczącymi innych narządów wewnętrznych. 

Zrównoważona polityka cenowa, jak również uczciwe oraz transparentne działania naszej firmy, pozwalają wyróżnić się nam na tle konkurencji. Misją naszej firmy jest dystrybucja sprzętu ortopedycznego, który zadowoli każdego klienta. Doskonała jakość towarów oraz usług, które znajdują się w naszej ofercie produktowej, a także wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym z możliwych poziomów, dzięki czemu nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni.

Zespół pracowników naszej firmy tworzą osoby kompetentne i przygotowane do pracy w branży medycznej. W naszym salonie medycznym do dyspozycji klienta pozostają wykwalifikowani pracownicy będący fizjoterapeutami o dużym doświadczeniu zawodowym oraz z wieloletnią praktyką. Służą oni klientom fachowym doradztwem na temat zakupu danego sprzętu, jak również są w stanie udzielić pełnych informacji na temat możliwości jego dofinansowania oraz refundacji. 

W zróżnicowanej gamie produktowej Arkmed Świdnica, oprócz wielu sprzętów i akcesoriów medycznych, można również skorzystać z towarów i usług, do których zalicza się:

Zapraszamy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji