Arkmed Kamienna Góra

Arkmed Kamienna Góra to miejsce, w którym masz możliwość otrzymania atestowanego i nowoczesnego sprzętu medycznego, jaki spełni oczekiwania każdego klienta. Nasza firma to nowoczesny salon medyczny zajmujący się dystrybucją wysokiej klasy sprzętu medycznego, który znajdzie zastosowanie u każdego odbiorcy poszukującego sprawdzonych i opatentowanych marek dających gwarancję 100% satysfakcji z dokonanych zakupów. 

Nasz salon medyczny cieszy się pozytywną rekomendacją wielu klientów, do jakich należą sportowcy, seniorzy, a także pacjenci cierpiący na liczne schorzenia dotyczące układu ruchu oraz innych narządów wewnętrznych. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na fachową konsultację naszego zespołu pracowniczego składającego się z doświadczonych fizjoterapeutów potrafiących udzielić wszelkich niezbędnych informacji na temat ewentualnych dofinansowań oraz refundacji, jakie przyznawane są na zakup danego sprzętu medycznego. Jest to cenna pomoc dla każdej osoby, która bezskutecznie lub z mizernym skutkiem poszukuje tego typu wiedzy na stronach i forach internetowych. 

Otrzymana od nas wiedza oraz porady pozwalają na dobór najlepszego sprzętu medycznego, ściśle dopasowanego do potrzeb, wymagań i stanu zdrowia danego klienta. 

W naszym Salonie medycznym Arkmed Kamienna Góra znajdziesz pełną gamę sprzętu medycznego i usług w postaci:

Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu medycznego, a także oferujemy zakup wkładek ortopedycznych czy wyposażenia placówek leczniczych i opiekuńczych.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji