Wózki inwalidzkie

Salony medyczne Arkmed w swojej bogatej ofercie posiadają doskonałej jakości wózki inwalidzkie. Znajdziesz u nas wózki inwalidzkie pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Staramy się dobierać tego typu sprzęt, bazując na uwagach i spostrzeżeniach naszych klientów, jak również opierając się na doświadczeniach najlepszych twórców wózków inwalidzkich.

Konstruując naszą ofertę produktową poszukujemy wózków inwalidzkich, które są lekkie, bezawaryjne oraz łatwe do konserwacji, serwisu i utrzymania w czystości. Dzięki temu nie sprawiają one kłopotów żadnemu użytkownikowi oraz są w stanie przetrwać w niezmienionym stanie, bez względu na intensywność ich eksploatacji oraz okres użytkowania.

Sportowe wózki inwalidzkie

W naszej ofercie produktowej znajdziesz sportowe wózki inwalidzkie dla osób żyjących w dynamicznym tempie, które mimo swoich dysfunkcji związanych z układem ruchowym, nadal pragną kontynuować uprawianie wybranej dyscypliny sportowej czy też uczestniczyć w życiu zawodowym i prywatnym, bez żadnych ograniczeń. Jest to oferta dedykowana dla ludzi młodych, choć nie jest to warunek konieczny do zakupu tego typu wózka.

Nasze wózki inwalidzkie są wykonywane na indywidualne zamówienie, na podstawie szczegółowych pomiarów. Ich zaletą jest niezwykła lekkość, zwrotność i atrakcyjny design. To produkty medyczne, które można wykorzystywać bez względu na miejsce swojego zamieszkania. Świetnie sprawdzą się zarówno w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie do pokonania są liczne przeszkody architektoniczne, jak również na obszarach podmiejskich i wiejskich.

Komfortowe wózki inwalidzkie

Dla pacjentów mających problemy z utrzymaniem siedzącej pozycji oraz osób z niedowładem kończyn, gwarantujemy zakup najbardziej komfortowych wózków stabilizujących, które służą do podparcia pleców i głowy. Mają one funkcję podnoszenia podnóżków i rozkładania oparcia pleców do pozycji leżącej. Mogą również służyć jako stolik do spożywania pokarmów czy wykonywania czynności zawodowych, prywatnych oraz jako toaleta.

Dla najmłodszych klientów salony medyczne Arkmed posiadają szeroki wybór wózków inwalidzkich dziecięcych, gwarantujących maksimum komfortu użytkowania przy zapewnieniu doskonałego bezpieczeństwa. Inwalidzkie wózki dziecięce odznaczają się różnymi wariantami kolorystycznymi, jak również są bardzo zwrotne, lekkie i łatwe w obsłudze.

Wózki i skutery elektryczne

Jednym z bazowych punktów w naszej ofercie są wózki i skutery elektryczne, które mogą posłużyć osobom potrzebującym tego  typu sprzętu medycznego. Dobierając wózek inwalidzki do konkretnej osoby, staramy się spełnić jej wszystkie potrzeby i oczekiwania. Służy temu rzetelny wywiad, dlatego też jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby osób poszukujących każdego rodzaju wózków inwalidzkich, w tym przystosowanych do wymagań osób po amputacji kończyn lub też paraliżu i niedowładu kończyn górnych.

W naszej ofercie znajdują się również poduszki przeciwodleżynowe, poduszki piankowe oraz komfortowe poduszki pneumatyczne, które poprawiają komfort użytkowania wózka inwalidzkiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty produktów.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji