Gabinet ortopedyczny

(DOSTĘPNY TYLKO W DZIERŻONIOWIE I ŚWIDNICY)

Salony medyczne Arkmed w Dzierżoniowie i Świdnicy oferują także usługi gabinetu ortopedycznego. Współpracujemy z prywatnymi praktykami lekarskimi dwóch wysokiej klasy ortopedów. To osoby, które zdobyły ogromne doświadczenie w leczeniu wszelkiego rodzaju wad postawy, jak i problemów z układem ruchu. Nasi specjaliści są lekarzami, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Rekomendowani przez nas ortopedzi traumatolodzy to Paweł Rogóż oraz Piotr Gabryś.

Absolwenci studiów medycznych na wydziale lekarskim Akademii Medycznej oraz osoby, które odbyły staż specjalizacyjny z zakresu ortopedii w szpitalach uniwersyteckich. Dr Paweł Rogóż jest autorem wielu publikacji naukowych oraz współpracuje  między innymi z Instytutem Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu.

Pomoc polecanych przez nas lekarzy obejmuje:

  • konsultacje ortopedyczne
  • ocenę czy dane schorzenie układu ruchu wymaga leczenia operacyjnego, bądź też zachowawczego
  • przeprowadzenie kontroli poszpitalnych u pacjentów, którzy poddali się zabiegom operacyjnym
  • ocena czy dany pacjent kwalifikuje się do zabiegów ortopedycznych

Pomoc rekomendowanych przez nas specjalistów z zakresu ortopedii polega także na holistycznym podejściu do problematyki zdrowia człowieka oraz znalezieniu źródła dolegliwości i przyczyn problemów z układem ruchu, dzięki zastosowaniu nowoczesnych sprzętów oraz materiałów do badań. To specjaliści, którzy oferują niwelację wielu schorzeń układu ruchu przy pomocy odpowiedniej diagnostyki i leczenia wielu wad postawy oraz problemów dotyczących stóp i schorzeń z nimi związanych.

Salony medyczne Arkmed Dzierżoniów i Świdnica zapraszają na konsultacje ortopedyczne do gabinetów rekomendowanych przez nas lekarzy specjalistów, którzy są w stanie ocenić stan zdrowia każdego pacjenta, jak również doradzić mu najlepsze i najmniej inwazyjne leczenie, doprowadzające do przywrócenia dawnej sprawności fizycznej i motoryki.

Wizyty można umawiać pod numerem telefonu:

        Świdnica- 661 180 218 

        Dzierżoniów- 74 816 79 69 

lub za pośrednictwem portalu znanylekarz.pl

https://www.znanylekarz.pl/pawel-rogoz/ortopeda/swidnica2

https://www.znanylekarz.pl/piotr-gabrys/ortopeda-fizjoterapeuta-ortopeda-dzieciecy/wroclaw

 

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji