Dystrybucja sprzętu medycznego

Sprzęt rehabilitacyjny ARKMEDZajmujemy się dystrybucją sprzętu medycznego – nasza specjalność to sprzęt ortopedyczny dla sportowców i dla osób starszych oraz sprzęt dla pacjentów przewlekle chorych.

W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim jakością oferowanych towarów i usług oraz satysfakcją i zadowoleniem naszych klientów. Nasz wykwalifikowany personel składający się z dyplomowanych fizjoterapeutów chętnie pomoże dobrać odpowiedni dla Państwa sprzęt oraz udzieli wszelkich informacji na temat możliwego dofinansowania lub refundacji zakupu.

Branża medyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się, w związku z czym nieustannie rozszerzamy naszą ofertę uzupełniając ją o najnowsze produkty dostępne na rynku. Ściśle współpracujemy z lekarzami, rehabilitantami oraz pielęgniarkami konsultując nowe produkty oraz ich zastosowanie i efekty. Bierzemy udział w licznych konferencjach i szkoleniach konsekwentnie poszerzając nasze kompetencje. Sami również organizujemy szkolenia i warsztaty dla naszych klientów.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo w dedykowanych zakładkach na naszej stronie internetowej.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz uzyskać więcej informacji